# Bakkerij Elsinga

> Online bestellen bij Bakkerij Elsinga in Harlingen: afhalen, bezorging.

- Adres: Voorstraat 10, 8861BK Harlingen
- Telefoon: 0517 412675
- Webshop: https://bakkerijelsinga.unipage.eu/

## Openingsuren

- Maandag: 08:00 - 18:00
- Dinsdag: 08:00 - 18:00
- Woensdag: 08:00 - 18:00
- Donderdag: 08:00 - 18:00
- Vrijdag: 08:00 - 18:00
- Zaterdag: 07:30 - 17:00
- Zondag: Gesloten

## Menu

### Koeken en koekjes

- **Abrikoosmeisje** - € 2,05
- **Ananasmeisje** - € 2,05
- **Appelflap** - € 2,45
- **Appelmeisje** - € 2,05
- **Bitterkoek** - € 1,90
  Geschikt voor glutenvrij dieet
- **Boterkoek rondje** - € 2,20
- **Brownie** - € 2,05
- **Bruidsgebak** - € 2,05
- **Caramello** - € 2,05
  gevuld met amandelspijs walnoot en karamel
- **Chocoladesprits, per 8 stuks** - € 5,35
- **Cocossprits, per 8 stuks** - € 5,25
- **Eierkoeken, per 8 stuks** - € 5,25
- **Friese duimpjes, per 250 gram** - € 5,25
- **Gevulde koek** - € 2,05
- **Goudse moppen, per 15 stuks** - € 5,25
- **Harde keksen , per 8 stuks** - € 5,25
- **Hazelnoot pencee** - € 2,05
- **Hoge amandelkoek, per 6 stuks** - € 5,25
- **Jodenkoeken, per 15 stuks** - € 5,25
- **Krenten cakejes, per 6 stuks** - € 5,35
- **Muffin** - € 2,05
- **Pencee** - € 2,05
- **Pencee gebak** - € 2,05
- **Pindakoeken, per 8 stuks** - € 5,25
- **Portugeesjes, per 6 stuks** - € 5,25
- **Roomboter allerhande, per 23 stuks** - € 5,30
- **Roombotersprits, per 8 stuks** - € 5,25
- **Roombotertongen, per 10 stuks** - € 5,25
- **Suikerkrakelingen, per 6 stuks** - € 5,25
- **Vruchtenpencee** - € 2,05
  kies uw smaak
- **Witte jodenkoeken, per 10 stuks** - € 5,25
  met kaneelsuiker
- **Koolhydraatarme spritsen** - € 5,50

### Brood

- **Admiraal**
  gevuld met zonnebloempitten ,soja,lijnzaad,pompoenpitten,havervlokken en gerst 35% tarwebloem 35% volkorenmeel 30% zaden /granen
- **Bruinbrood casino rond**
  50% tarwebloem 50% volkorenmeel
- **Bruinbrood casino vierkant**
  50% tarwebloem 50% volkorenmeel
- **Bruinbrood knip**
  50% tarwebloem 50% volkorenmeel
- **Bruinbrood rond**
  50% tarwebloem 50% volkorenmeel
- **Bruinbrood vloer boeren**
  50%tarwebloem 50%volkorenmeel
- **Bruinbrood vloer maanzaad**
  50%tarwebloem 50%volkorenmeel
- **Bruinbrood vloer sesam**
  50%tarwebloem 50% volkorenmeel
- **Bruinbrood vloer tijger**
  50% tarwebloem 50% volkorenmeel
- **Hollands grof, donker meergranenbrood**
  50% tarwebloem 40% volkorenmeel 10% zaden/granen
- **Koolhydraatarm brood**
  Wordt Woensdags vers gebakken maar komt pas rond 10 .00 uur uit de oven de rest van de week worden ze verkocht vanuit de diepvries
- **Maisbrood groot**
  50%maisbloem 30%tarwebloem 20%zaden
- **Maisbrood klein** - € 2,65
  50%maismeel 30% tarwebloem 20% zaden
- **Molenbrood**
  100% steengemalen tarwevolkoren
- **Muesli brood**
  Heerlijk gevuld brood met noten en rozijnen 85% volkorenmeel 15%roggemeel (60%rozijnen/20%hazelnoten)
- **Tarwerogge desem brood**
  15% roggebloem 55% tarwebloem 15 % roggemeel 15% zaden/granen.
- **Tarwerogge desem klein** - € 2,65
  15% roggebloem 55 % tarwebloem 15 % roggemeel 15%zaden/granen.
- **Ruwebolster groot** - € 3,95
  gevuld met een gepofte tarwekorrel 50% tarwebloem 40% volkorenmeel 10% zaden/granen
- **Ruwebolster klein** - € 2,65
  50% tarwebloem 40%volkorenmeel 10%zaden/granen
- **Savanne**
  Licht meergranenbrood gevuld met zonnebloempitten mais,lijnzaad 70%tarwebloem 20% zaden/granen 10%volkorenmeel
- **Speltbrood** - € 4,45
  Stevig brood 80% spelt 20% zaden
- **Tarwerogge brood**
  80% steengemalen tarwevolkoren 20% rogge
- **Toendra wordt ook wel Jutters brood genoemd**
  met zonnebloem en pompoenpitten, maak uw keuze 50%tarwebloem 30% volkorenmeel 20%zaden
- **Viergranen brood**
  80%steengemalen tarwevolkoren 20 %granen
- **Vikorn**
  70%tarwebloem 20%volkorenmeel 10%vezels/zaden
- **Volkorenbrood**
  100% tarwe volkorenmeel
- **Volkorenbrood extra grof**
  met een hele korrel 100% tarwe volkorenmeel
- **Volkorenbrood gelders**
  100% tarwe volkorenmeel
- **Volkorenbrood gelders zonder geplette**
  100% tarwe volkorenmeel
- **Volkorenbrood sesam**
  100%tarwe volkorenmeel
- **Volkorenbrood zonder geplette**
  100% tarwe volkorenmeel
- **Vollerkoren**
  100% tarwe volkorenmeel
- **Waddenbruinbrood**
  85%volkorenmeel 15%roggemeel
- **Waldkornbrood**
  60%tarwebloem 20% volkorenmeel 20%zaden/granen
- **Walnootrozijnenstokbrood** - € 3,45
  lekker voor bij de borrel met brie
- **Weitenbrood**
  80%tarwebloem 20%volkorenmeel
- **Witbol 400gram** - € 2,65
  100% Tarwebloem
- **Witbrood casino rond**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood casino vierkant**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood knip**
  100%Tarwebloem
- **Witbrood melk**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood rond**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood vloer boeren**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood vloer maanzaad**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood vloer sesam**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood vloer snijder**
  100%Tarwebloem
- **Witbrood vloer strengel**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood vloer tijger**
  100% Tarwebloem
- **Witbrood wadden**
  85%Tarwebloem 15% Roggemeel/bloem
- **Witbrood zweeds**
  100%Tarwebloem
- **Zesgranen brood**
  60%tarwebloem 20%volkorenmeel 20%zaden/granen
- **Zevengranen brood**
  60% tarwebloem 20%volkorenmeel 20% zaden /granen
- **Zuurdesem brood**
  80% steengemalen tarwevolkoren 20%zuurdesem
- **Speltmeergranen** - € 3,95
  90% speltvolkoren 10% zaden
- **Zeebonk** - € 2,65
  gevuld met zonnebloempitten , lijnzaad geroosterde sojanootjes 35% tarwebloem 35% volkorenmeel 30% zaden/granen
- **Nieuwe Meergranenbrood** - € 4,55
  40% volkorenmeel 35% tarwebloem 25% zaden/granen
- **Lijnzaad desem** - € 3,55
  Desem brood gevuld met lijnzaad wordt zaterdags gebakken 30% tarwebloem 30% volkorenmeel 20% lijnzaad 20%desem
- **Desem brood wit van de vloer groot** - € 4,40
  wordt zaterdags gebakken 80% tarwebloem 20% desem
- **Desemwit van de vloer klein** - € 3,55
  80%tarwebloem 20% desem
- **Koolhydraatarm brood met lijnzaad**
  Wordt Woensdags vers gebakken maar komt pas rond 10.00 uur uit de oven verdere verkoop vanuit de vriezer
- **Sesam volkoren met zonnebloempitten** - € 3,80
  75% volkorenmeel 25% zonnebloempitten
- **Walnoot vijgenbrood** - € 4,20
- **Fjord brood half** - € 2,35
  half brood
- **Fjord brood heel** - € 4,25
  heel gesneden
- **Pompoendesem bol** - € 3,80
- **Desem ciabatta groot** - € 3,55

### Gebak

- **Bananensoes** - € 2,75
- **Kindergebakje** - € 2,10
- **Korstschelp** - € 3,15
  indien op voorraad is
- **Kwarkgebak met slagroom** - € 3,15
  kies uw smaak
- **Moccalino creme** - € 2,75
- **Monchou punt met kersenfruffie en slagroom** - € 3,15
- **Moorkop** - € 2,75
- **Petit four** - € 2,10
- **Slagroompunt** - € 3,15
  kies uw smaak
- **Slagroom hoorn** - € 2,75
- **Victoria gebak** - € 3,15
  let op indien voorradig is.
- **Lactose en glutenvrij gebakje** - € 4,00
  verkoop van uit de vriezer keuze uit smaak Chocolade ,Aardbei of perzik
- **Appelpunt met slagroom** - € 3,15
- **Kwarkpunt met slagroom** - € 3,15
- **Moccapunt** - € 3,15
- **Speciaal punt** - € 3,15

### Broodjes

- **Croissant naturel** - € 1,15
- **Croissant waldkorn** - € 1,25
- **Harde bol maanzaad wit** - € 0,75
- **Harde bol sesam wit** - € 0,75
- **Harde bol wit** - € 0,75
- **Harde meergranenbol** - € 0,80
  maak uw keuze
- **Italiaanse bol kampioen** - € 1,15
- **Italiaanse bol wit** - € 1,05
- **Krentenbol** - € 0,70
- **Meergranenbol** - € 0,75
- **Mueslibol** - € 0,80
- **Pistolet meergranen** - € 1,20
- **Pistolet wit** - € 1,10
- **Stokbrood met desem**
  maak uw keuze
- **Stokbrood meergranen** - € 2,15
- **Stokbrood wit** - € 2,00
- **Suikerpofke** - € 0,85
- **Waddenbol** - € 0,75
- **Wit puntje** - € 0,65
- **Witte bol** - € 0,65
- **Witte bol met zaad** - € 0,70
  kies uw smaak
- **Witte kadet** - € 0,65
- **Ciabatta wit** - € 1,25
- **Ciabatta meergranen** - € 1,30
- **Ciabatta desem groot** - € 3,55
- **Bruine bol** - € 0,70

### Friese specialiteiten

- **Fierljepstokjes** - € 4,95
  10 dropstaafjes
- **Friese jam** - € 4,35
- **Friese kaatsballen, 90 gram** - € 3,95
  met regels van het kaatsspel
- **Frysk slokje** - € 8,95

### Diversen

- **Beschuit boeren** - € 3,95
- **knackerbrood, per 10 stuks**
  kies uw smaak
- **Kruidenboter, 100 gram** - € 2,85
- **Ontbijt pakket met of zonder koffie of thee**
  Kan tot 16.00 uur besteld worden via telefoon ,i.v.m wat er eventueel bij moet bijv. koffie of thee en de tijd kan dan even afgesproken worden ,we doen het niet op zondag.
- **Paneermeel, per 500 gram** - € 2,85
- **Roggebrood groot ongesneden** - € 3,95
  Beste Fryske Roggebrea bekroond met goud Friesland Culinair
- **Roggebrood groot pakje gesneden** - € 3,25
- **Roggebrood klein ongsneden** - € 2,60
- **Roggebrood klein pakje gesneden** - € 2,05
- **Koolhydraatarme crackers** - € 3,85

### Koek en cake's

- **Blanke koek** - € 3,25
- **Bruine koek** - € 3,25
- **Friese kruidkoek groot** - € 7,60
  lekkere Friese specialiteit met gember en sucade
- **Harlinger kruidkoek** - € 5,35
- **Kalverpoot** - € 3,55
- **Lariekoek** - € 3,35
- **Ontbijtkoek** - € 3,55
- **Oudewijvenkoek** - € 3,55
- **Pondkoek** - € 3,80
- **Roombotercake** - € 5,40
- **Vanillekoek** - € 4,30
- **Smulkoek** - € 3,55
- **Suikerlat** - € 3,35
- **Zoetelief** - € 3,35

### Zoet en hartig

- **Chocolade broodje** - € 2,10
- **Chocolade roombroodje** - € 2,40
  Gevuld met banketbakkersroom
- **Croissant ham/kaas** - € 2,40
- **Croissant kaas** - € 2,40
- **Deense krakeling** - € 2,40
- **Frikandelbroodje** - € 2,40
- **Harlinger pof** - € 2,40
  grote krentenbol gevuld met kaneelspijs
- **Kaas snack** - € 2,40
- **Kroketbroodje** - € 2,40
- **Pekannoot broodje** - € 2,40
- **Pizzabroodje** - € 2,65
- **Roombroodje** - € 2,15
- **Roomcroissant** - € 2,60
- **Rozijnensnack** - € 2,40
- **Sate snack** - € 2,40
- **Saucijzenbroodje** - € 2,40
- **Room croissant met fondant** - € 2,60
- **Ragoutsnack** - € 2,40

### Taarten

- **Foto speciaaltaart rond met rolfondant**
  maak uw keuze foto of logo kunt u in een jpg bestandje mailen naar ons mail adres
- **Foto speciaaltaart vierkant met rolfondant**
  logo kunt u mailen in jpg bestandje naar ons mail adres
- **Mokkataart vierkant**
  maak uw keuze
- **Slagroomtaart vierkant**
  maak uw keuze wilt u een foto of plaatje erop wilt u deze mailen in een jpg bestandje naar ons mail adres grote plaat 6.00 op elk stukje a 0,50
- **Vruchtentaart vierkant**
  maak uw keuze

### Gevuld brood

- **Kaasuien brood** - € 3,80
- **Krentenbrood dubbelgevuld**
  maak uw keuze
- **Krentenbrood klein** - € 4,20
- **Kwarkbrood** - € 3,50
  gevuld met kaneelgranulaat
- **Olijfbrood** - € 3,45
- **Pesto stokbrood** - € 2,75
- **Pommodore stokbrood** - € 2,75
- **Rozijnenbrood klein** - € 4,05
- **Suikerbrood groot** - € 7,10
  Friese specialiteit leuk om als cadeau te geven in friespapier
- **Suikerbrood klein** - € 4,05
- **Tear and share** - € 3,45
  breekbrood
- **Vier minikwarkbollen** - € 4,45

### Oranjekoek

- **Oranjekoek creme**
  maak uw keuze
- **Oranjekoek losse stukjes slagroom** - € 2,20
  wilt u een foto of logo erop mail deze naar ons mailadres in een jpg bestandje kosten per schildje 0,50 plaat 6.00
- **Oranjekoek petit four slagroom** - € 1,50
- **Oranjekoek slagroom**
  maak uw keuze wilt u een foto of logo erop mail deze in een jpg bestandje naar ons mailadres 1 grote plaat 6.35 op elk stukje a 0,60
- **Oranjekoek losse stukjes creme** - € 2,20
- **Oranjekoek petit four creme** - € 1,50

### Luxe brood

- **Nieuwe Meergranen** - € 4,55

### 

- **Koolhydraatarme bollen** - € 0,95
  worden alleen op woensdag gemaakt

---

Deze webshop draait op [Unipage](https://www.unipage.be/), het online bestelplatform en kassasysteem voor horeca.
